KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3375168
nr 337 5168
Akvarell
signerad, Navajosindianer, 51x37, (sk)
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 november 2004